Як запобігти Альцгеймера: названа щоденна звичка, від якої потрібно терміново відмовитися

41,8 т.
Як запобігти Альцгеймера: названа щоденна звичка, від якої потрібно терміново відмовитися

Відмова від частого перегляду телевізора, щоденні вправи і контроль артеріального тиску є трьома ключовими факторами, які можуть підвищити стійкість мозку до хвороби Альцгеймера і зберегти ментальне здоров'я.

Видання The Daily Mail наводить дані чергового дослідження, присвяченого недоумству.

Вчені з Каліфорнійського університету в Ірвіні почали свій експеримент ще в 2003 році і розглядали 1700 випадків кожні шість місяців.

Виявилося, що у половини пацієнтів, які не страждають на слабоумство і втрату пам'яті, були виявлені мозкові бляшки (саме вони призводять до втрати пам'яті і деменції - Авт.), які були виявлені вже після смерті. Тим часом, інша половина пацієнтів, яка хворіла на слабоумство і страждала від втрати пам'яті, не мала тих же накопичень у мозку.

Відео дня

Провідний автор дослідження Клаудія Кавас передбачає, що група пацієнтів із бляшками, у яких повинна була розвинутися деменція, але не розвинулася, зобов'язані своїм везінням здорового способу життя і не частому перегляду ТБ. "Група "стійких до деменції" пацієнтів приділяла більше уваги фізичним вправам і дивилася менше телебачення", - сказала вона делегатам на Всесвітньому конгресі з неврології в Кіото, Японія.

Але вона також зазначила, що результати ще не є вирішальними і що фактори ризику для руйнівної хвороби потребують подальших дослідженнях.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", легкий 1-хвилинний мовний тест може стати простим і ефективним способом діагностики ранніх когнітивних порушень і хвороби Альцгеймера в майбутньому.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки