Японці встановили ще одну причину, з якої швидко набирається вага

25,5 т.
Японці встановили ще одну причину, з якої швидко набирається вага

Японські вчені отримали докази того, що, чим швидше людина їсть, тим більше у неї шансів набрати зайву вагу.

Як пише Корреспондент, у науковому експерименті взяли участь близько трьох тисяч добровольців, за режимом харчування яких спостерігали фахівці. Вчені спробували знайти взаємозв'язок між швидкістю вживання їжі і почуттям ситості.

З'ясувалося, що у чоловіків, які їдять дуже швидко, ризик набрати зайву вагу збільшується на 84% порівняно з тими представниками сильної статі, які їдять повільно. У жінок, які швидко їдять, ризик ожиріння збільшується на 50%. А ось для тих, хто їсть швидко і ще до насичення, ризик розтовстіти зростає в три рази.

Відео дня

Вчені вважають, що поспіх під час їжі збиває сигнальну систему організму, в результаті чого людина починає переїдати. Адже коли людина швидко їсть, її шлунок наповнюється значно раніше, ніж травна система посилає головному мозку відповідний сигнал.

Раніше дослідники з Монреальського неврологічного інституту при університеті МакГілл виявили гормон, який робить їжу більш привабливою, заохочуючи людини таким чином більше їсти.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", австралійські дослідники дійшли висновку, що ті, хто сидить на дієті, повинні спробувати збалансувати їхню калорійність харчування, як тільки вони схудли, щоб підтримувати вагу і запобігати адаптивному термогенезу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки