МоваЯзык

/ Новини медицини

Заблоковані стипендії та зарплати: у МОЗ заявили про саботаж у НМУ ім. Богомольця

У Національному медичному університеті ім. Богомольця заблоковані виплати зарплат, стипендій і комунальних платежів. Така ситуація виникла через саботаж екс-ректора Катерини Амосової та її колег.

Як пояснили на сторінці Міністерства охорони здоров'я України у Facebook, з ректорату раптово зникли документи, які необхідні для функціонування вишу.

"Відсутні документи, які регулюють роботу установи: оригінал статуту, оригінал і копії ліцензій на здійснення освітньої діяльності, сертифікати акредитації, правила внутрішнього розпорядку... Загалом немає понад трьох десятків ключових документів. Їх місцеперебування невідоме. Однак зникнення фактично унеможливлює функціонування університету, господарську діяльність, освітню", — пояснили у МОЗ.

Крім цього, свою роботу саботують понад 80 працівників університету, зокрема з бухгалтерії, юридичного відділу і планово-фінансового.

Після усунення Амосової указом міністерства її місце посів Олександр Науменко, однак деяка частина працівників вишу не визнають його як виконувача обов'язків.

"Через злочинне свавілля екс-керівництва університету зараз фактично зупинена вся його фінансова діяльність. Управлінський хаос, створений діями представників старої корумпованої системи, призвів до того, що Державна казначейська служба не приймає карти зі зразками підписів фінансових документів", — розповіли також у прес-службі МОЗ.

Нагадаємо, що Катерину Амосову усунули з посади ректора в лютому цього року. Причиною цього став зрив спеціального іспиту "Крок", який мали складати студенти-стоматологи. Незабаром після цього в університеті почався страйк: деякі студенти та працівники вишу перестали ходити на пари, а прем'єр-міністру України та іншим членам уряду почали погрожувати.

Як писав OBOZREVATEL, 26 вересня рішенням суду Амосову повернули на посаду ректора, однак у МОЗ це рішення оскаржують.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

4
Коментарі
9
4
Смішно
0
Цікаво
8
Сумно
2
Треш

Блоги медицини