Затягнув і вбив: в Індії апарат МРТ розправився із чоловіком

35,5 т.
Затягнув і вбив: в Індії апарат МРТ розправився із чоловіком

В Індії загинув родич пацієнта, який відвідував його в лікарні через МРТ.

Як повідомляє The Daily Mail, 32-річного Раджеша Мару затягнуло в апарат МРТ, після того, як той увійшов до кімнати, де стояв апарат із кисневим балоном.

Повідомляється, що були заарештовані лікар і молодший співробітник лікарні за "вбивство з необережності".

МРТ або магнітно-резонансний томограф використовує потужне магнітне поле для створення зображень органів тіла. Металеві предмети сильно притягуються до нього і з ними заборонено з'являтися у кімнаті, де стоїть обладнання.

Відео дня

У 2014 році стало відомо про випадки, коли через кисневий балон постраждали двоє медичних працівників лікарні.

У 2001 році шестирічний хлопчик, що проходив МРТ-сканування у Нью-Йорку, був убитий, коли металевий кисневий балон підлетів до машини і розчавив йому череп.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", вчені Манчестерського університету з'ясували, що всі мікрохвильові печі в Європі випускають стільки ж вуглекислого газу, скільки сім мільйонів автомобілів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки