Лікує спадкові хвороби і рак: у зеленого чаю знайшлися цілющі властивості

15,6 т.
Лікує рак: у зеленого чаю знайшлися цілющі властивості

Китайські дослідники виявили, що зелений чай можна використовувати для клітинної терапії при лікуванні ряду важких захворювань.

Специфічна речовина в його складі активує групу введених в організм стовбурових клітин, сказано в пресрелізі, опублікованому на MedicalXress.

Так, фахівці отримали ембріональні клітини нирок людини, яка пила зелений чай. Основну увага приділили протокатеховій кислоті, яка виділяється при вживанні напою в організмі людини.

Лікує рак: у зеленого чаю знайшлися цілющі властивості
Відео дня

Клітини нирок ввели мишам, яких потім поїли зеленим чаєм, у результаті чого почався процес активації.

Відзначимо, клітинна терапія використовується в боротьбі зі спадковими захворюваннями і раком, а також проти важко виліковних серцево-судинних, нейродегенеративних і аутоімунних захворювань.

Зелений чай можна використовувати в клітинної терапії

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше фахівці назвали дев'ять властивостей зеленого чаю, які можуть зіпсувати здоров'я.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки