Вчені заявили про небезпеку чаю в пакетиках: в чому справа

Вчені заявили про небезпеку чаю в пакетиках: в чому справа

Чайні пакетики можуть завдати серйозної шкоди здоров'ю через те, що при нагріванні до 95 градусів випускають мільярди пластикових частинок.

Про це сказано в дослідженні вчених з Канади, яке опубліковано в журналі Environmental Science & Technology.

Фахівці провели експеримент з продукцією чотирьох брендів. Пакетики занурювали в гарячу воду на п'ять хвилин, після чого перевіряли її якість.

Як з'ясувалося, пакетики руйнувалися, випускаючи 11,6 млрд мікрочастинок і 3,1 млрд наночастинок.

Також вчені встановили, що концентрація дрібних частинок пластика негативно позначається на тваринах - призводить до анатомічним і поведінкових аномалій.

Відео дня
Ілюстрація

Як повідомляв OBOZREVATEL, вісім чашок трав'яного чаю в день можуть істотно уповільнити процес старіння людського організму.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки