МоваЯзык

/ Онкологія

Знайдений продукт, який захищає від одного з найбільш смертоносних видів раку

Вживання чорносливу вкрай сприятливо позначається на бактеріальному здоров'ї кишечника, знижуючи тим самими імовірність появи одного з найпоширеніших і смертоносних видів раку - раку прямої і товстої кишки.

У цьому змогли переконатися автори дослідження зі США, пише Телеграф.

Співробітники двох університетів, Техасу і Північної Кароліни, зробили висновок про те, що регулярне вживання в їжу чорносливу покращує стан кишкового мікробіома, все частіше званого останнім часом вченими окремим органом людини.

Мікробіом кишечника - це різноманітне співтовариство населяючих його в певному співвідношенні. Порушення в ньому мають далекосяжні наслідки не тільки для травлення, але і всього тіла, а також мозку.

Дослідники заявили, що порушення в бактеріальному балансі стають поштовхом до розвитку запалень у цілій низці відділів кишечника.

"Чорнослив містить фенольні сполуки, які виступають у ролі антиоксидантів, які зменшують прояв запалення і допомагають зберегти здорове співвідношення видів кишкових бактерій", - розповіли вчені про те, як сушені сливи можуть захищати від колоректального раку.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", вчені з Медичного коледжу Альберта Ейнштейна виявили сполуку, яка змушує ракові клітини безпосередньо "здійснювати самогубство", не пошкоджуючи здорові.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини