Знижують ризик передчасної смерті: названі риси характеру, що продовжують життя

25,0 т.
Знижують ризик передчасної смерті: названі риси характеру, що продовжують життя

Акуратність, чуйність і спокійність сприяють продовженню людського життя. Ці риси характеру у підлітків допомагають їм дожити до похилого віку здоровішими.

Про це свідчить дослідження вчених із Університету Рочестера (США), яке тривало 48 років. В експерименті взяли участь понад 26 000 учнів старшої школи, за життям яких медики і спостерігали весь цей час, пише The Daily Mail.

"Результати показують, що підлітки, які є спокійними, акуратними, чуйними, культурними і розважливими, з більшою ймовірністю доживуть до старості. А ті, хто надміру імпульсивний, є схильним до ризику ранньої смерті", — розповіли вчені.

Відео дня

Вони також дійшли висновку, що серед неохайних школярів більше тих, хто погано навчається, а згодом — мало заробляє і схильний до розлучень у шлюбі.

Ілюстрація

Як писав OBOZREVATEL, біотехнологи назвали фактор, який є основним для продовження життя і збереження доброго здоров'я.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки