Гени ні до чого: ​​з'ясувалася головна умова довголіття

Гени ні до чого: ​​з'ясувалася головна умова довголіття

Основними факторами довголіття є вплив навколишнього середовища і спосіб життя.

До такого висновку прийшли фахівці біотехнологічної компанії Calico Life Sciences і генеалогічної компанії Ancestry. Вони з'ясували, що гени меншою мірою визначають тривалість життя, ніж вважалося раніше, повідомляє "Лента.ру".

У новій роботі вчені розглянули родоводи більше 400 мільйонів осіб, які народилися у XIX і на початку XX століття. Вони проаналізували успадковану тривалість життя у рідних і двоюрідних братів та сестер.

Відео дня

Читайте: Розкрито секрети довголіття: як дожити до 100 років

З’ясувалося, що кореляція між подружжям була вищою, ніж між кровними родичами, і це вказувало на те, що головну роль відіграють фактори середовища. З урахуванням результатів дослідники зробили висновок, що успадкування визначається генами лише на сім відсотків.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше був озвучений перелік овочів, які продовжують життя.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки