Топ-3 країни, куди варто їхати на пластичну операцію

18,3 т.
Топ-3 країни, куди варто їхати на пластичну операцію

Рішення зробити пластичну операцію напевно є одним з найскладніших. Тому до вибору клініки і навіть країни, де вона буде проводитися, сміливці ставляться з особливою серйозністю і скрупульозністю.

"МедОбоз" підготував для вас добірку країн-лідерів в області пластичної хірургії, де ви напевно отримаєте саме той результат, на який розраховуєте.

Топ-3 країни, куди варто їхати на пластичну операцію

Малайзія

Ця країна виграла премію International Medical Travel Journal - Medical Travel Award. А також отримала нагороду за Міжнародну клініку косметичної хірургії.

Відео дня

Як відомо, малайзійські пластичні хірурги обслуговують понад півмільйона іноземців в рік. Такий інтерес викликають порівняно низькі ціни на послуги лікарів і сучасна інфраструктура.

До речі, вирушаючи туди, не варто переживати про мовний бар'єр - англійська широко поширена в Малайзії, на відміну від інших азіатських країн.

Топ-3 країни, куди варто їхати на пластичну операцію

Бразилія

Екзотична країна посідає друге місце в світі після Сполучених Штатів за кількістю косметичних процедур, що проводяться щорічно, а Ріо-де-Жанейро вважається світовою столицею пластичної хірургії.

Бразилія відома своїми інноваціями в сфері високоякісних косметичних процедур, а також протоколами для забезпечення безпеки пацієнтів. Там ви знайдете висококваліфікованих лікарів і акредитовані JCI лікарні. При цьому ціна на послуги значно нижче, ніж в інших західних країнах.

Топ-3 країни, куди варто їхати на пластичну операцію

Таїланд

Це, мабуть, найпривабливіша країна в розрізі вартості послуг пластичних хірургів. При цьому якість їх роботи нітрохи не поступається колегам з Малайзії або Бразилії.

До того ж, багато медичних працівників в Таїланді пройшли навчання в західних країнах і добре говорять по-англійськи, тому не факт, що вам знадобиться наймати перекладача і турбуватися про нерозуміння між вами і лікарем, а також наслідки.

Експерти і задоволені результатом пацієнти рекомендують відправитися саме в Бангкок -там ви знайдете кращих лікарів і кращий догляд в країні.

Раніше "МедОбоз" розкривав секрети, які приховують пластичні хірурги.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки