МоваЯзык

/ Новини здоров'я

Менше мінімалки: лікар із Києва різко розкритикувала медреформу в Україні

Сімейний лікар із Києва, який підписав декларації з 700 пацієнтами, заробляє в місяць близько 3,3 тисячі гривень.

Про це розповіла доктор Дарина Дмитрівська в Facebook, розкритикувавши проведення медичної реформи в Україні.

"Робочий день триває 7,42 години. Тобто, година роботи фахівця, лікаря, відповідального за стан вашого здоров'я і самого життя, коштує 21 грн. Я мовчу про те, що насправді веду більше 2500 пацієнтів, щодня по 25-35 - така ситуація у всіх, тому що лікарів не вистачає. Шановна Уляно Супрун, Національна служба здоров'я України, у мене тільки одне питання: серйозно?" - написала Дмитрівська.

"І ні, в нашому центрі не проводиться ні оновлення, ремонту, встановлення обладнання. У нас не закуповують тест-смужки для визначення глюкози і холестерину. У нас не міняють старі вікна 20-30 років служби і нічого не роблять з дірками в стінах. А ще з вересня нам доведеться додатково чергувати замість невідкладної допомоги, яку скасовують", - розповіла лікар.

Вона зазначила, що їй разом із колегами доводиться обслуговувати кілька ділянок незалежно від наявності у пацієнтів декларацій.

"Тому що відмовити в медичній допомозі ми не можемо, змусити людину підписати декларацію, якщо вона не бажає цього робити взагалі, не можемо, як і отримати компенсацію за додаткову роботу. А лікарі у нас, незважаючи на громадську думку, в більшості хороші і професійні, ентузіасти справи, бо без цього бути частиною медицини неможливо", - додала Дмитрівська.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в Міністерстві охорони здоров'я навпаки заявили, що запуск медреформи почав сприяти підвищенню зарплат лікарів.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "медична реформа" на сайті "OBOZREVATEL".

3
Коментарі
9
8
Смішно
1
Цікаво
26
Сумно
5
Треш

Блоги медицини