МоваЯзык

/ Новини здоров'я

Міністр отримує в 46 разів більше: Богомолець заявила про дискримінацію лікарів

Медична спільнота має право на страйк, оскільки професію лікаря дискримінують, а лікарям платять низькі зарплати.

Про це заявила глава комітету з питань охорони здоров'я, народний депутат від Блоку Петра Порошенка Ольга Богомолець під час погоджувальної ради Верховної Ради (щоб подивитися відео виступу, проскрольте до кінця сторінки).

"Заробітна плата заступників міністра охорони здоров'я становить 125-140 тис. грн. Водночас у професора, який викладає в університеті, розмір зарплати — 8 тис. грн. У лікаря, який щодня, наприклад, працює з хворими на туберкульоз, — 3-4 тис. грн", — сказала вона.

Також Богомолець зазначила, що наказом МОЗ були скасовані компенсації за шкідливі умови праці для працівників освітньої сфери, викладачів медичних вишів. Йдеться про людей, які працюють з інфекційними пацієнтами і ризикують власним здоров'ям.

"При цьому високу зарплату своїм працівникам у МОЗ нарахувати не забули. Вважаю, що це — звичайне приниження людської і професійної гідності! Профспілки, якщо вони не кишенькові, не мають права мовчати", — уклала вона.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Богомолець заявляла, що необхідно ухвалити закон про загальнообов'язкове державне медичне страхування для того, щоб покращити ситуацію у медичній сфері.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

13
Коментарі
16
15
Смішно
5
Цікаво
22
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини