Можуть убити: з'ясувалася небезпека популярних в Україні таблеток

32,5 т.
Можуть убити: з'ясувалася небезпека популярних в Україні таблеток

Люди, які приймають вітаміни без консультації з лікарем, та й до того ж - в "ударних" дозах, тільки шкодять собі. Ці таблетки здатні викликати навіть летальний результат в окремих випадках.

До такого висновку прийшли вчені з Данії. За їх словами, синтетичні аналоги натуральних вітамінів накопичуються у внутрішніх органах, пише "АіФ".

У підсумку це призводить до хронічних отруєнь, у ряді випадків спостерігається летальний результат. На думку датських вчених, вітаміни краще отримувати з їжею природного походження.

Якщо через будь-якы обставин людина змушена приймати штучні препарати, робити це допускається лише після консультації з профільним лікарем.

Відео дня

Як повідомляв OBOZREVATEL, щоденний прийом невеликих доз аспірину знижує ризик розвитку раку яєчників.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки