Є у кожній аптечці: які популярні в Україні таблетки лікують рак

18,8 т.
Які популярні в Україні таблетки лікують рак

Щоденний прийом невеликих доз аспірину знижує ризик розвитку раку яєчників.

До такого висновку прийшли вчені з американського госпіталю Норсвелл Хелс в Хантінгтон, повідомляє "Лайф". Їм вдалося з'ясувати, що вживання аспірину у малих кількостях скорочує ризик захворювання раком яєчників на 10%.

У рамках іншого дослідження Гавайського університету в Гонолулу і центру Моффіта вдалося з'ясувати, що показник виживання у жінок при діагностуванні у них онкологічних захворювань більше на 30%.

Відео дня

Як повідомляв OBOZREVATEL, при цьому раніше вчені заявили, що щоденний прийом популярного в Україні препарату - аспірину - практично вдвічі збільшує ризик розвитку меланоми у чоловіків.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки