Началова померла: які хвороби вбили популярну зірку

305,2 т.
Началова померла: які хвороби вбили популярну зірку

Ввечері 16 березня стало відомо, що популярна російська співачка Юлія Началова, яка попала у реанімацію за п'ять днів до цього, померла в одній з клінік Москви.

Вранці 13 березня її підключили до апарату штучної вентиляції легенів і ввели в стан штучної коми.

Незважаючи на те, що представники артистки не називали точний діагноз, відомо, що останні вісім років 38-річна Началова страждала від подагри. OBOZREVATEL пропонує дізнатися, чим хворіла артистка.

Подагра — захворювання опорно-рухового апарату, при якому у хворого виникає запальний процес у суглобах. Причиною запалення стає патологічний процес, при якому в суглобах відбувається відкладення уратів.

Відео дня

Читайте: Все дуже погано: з'явилися свіжі дані про стан Началової

Началова померла: які хвороби вбили популярну зірку

Одним із ключових чинників розвитку подагри є фактор спадковості та характер харчування. Також у групі ризику перебувають люди, які страждають ожирінням, гіпертонічною хворобою, цукровим діабетом.

При подагрі порушується функція роботи нирок, може виникати нирковокам'яна хвороба.

Відзначимо, Юлія Началова довгий час приховувала свою хворобу, її часто можна було побачити в рукавичках на виступах і під час появи на публіці. Влітку 2017 року мережі опублікували фото, на яких видно кисті рук співачки, вкриті шишками.

Читайте: "Тиждень був у комі": стало відомо про стан Мойсеєва після інсульту

Началова померла: які хвороби вбили популярну зірку
Началова померла: які хвороби вбили популярну зірку
Началова померла: які хвороби вбили популярну зірку

Співачка зізналася, що сама запустила хвороба: "Я сама винна, що дотягла до такого періоду, що вже стало неможливо терпіти. У мене мігруюча подагра: вона де захотіла, там і з'явилася".

З появою в російських ЗМІ перших повідомлень про госпіталізацію артистки, її прес-служба всяко заперечувала цей факт, заявляючи, що дівчина перебуває в Римі.

Читайте: "Стан не дуже гарний": менеджер Началової підтвердила її госпіталізацію

Незабаром менеджери зізналися, що в Італії артистка відвідала одного з лікарів, у якого лікує подагру. Госпіталізацію в Москві вони пояснили тим, що Юлія отримала травму — стерла ногу і почалося запалення, піднялася висока температура.

ЗМІ пов'язують важкий стан Началової зі стрибком цукру в крові та загостренням подагри.

Telegram-канал Mash передає, що у неї гостра ниркова недостатність, одна із супутніх хвороб при подагрі, що може закінчитися летальним результатом. За оцінками експертів, від цього ускладнення вмирають близько 20% пацієнтів.

За деякими даними, у дівчини відмовили внутрішні органи.

Началова померла: які хвороби вбили популярну зірку

Як писав OBOZREVATEL, раніше знаменитий російський комік і пародист Олександр Пєсков опинився в реанімації. Артист переніс серйозну операцію на підшлунковій залозі.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки