Названі нові осередки розмноження коронавірусу в тілі людини

Названі нові осередки розмноження коронавірусу в тілі людини

В організмі людини знайшли ще два осередки розмноження коронавірусу COVID-19, крім легенів – верхні дихальні шляхи і кишечник.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Такого висновку дійшли дослідники з Німеччини та Великобританії. Попередній звіт вчених опублікували у журналі Nature.

Фахівці провели детальний аналіз дев'яти випадків захворювання COVID-19 і виявили, що у кожного хворого вміст вірусу у зразках із горлянки був особливо високим протягом першого тижня після виявлення симптомів захворювання.

Названі нові осередки розмноження коронавірусу в тілі людини
Відео дня

На незалежний один від одного розвиток вірусу вказав і той факт, що в одного пацієнта в горлянці і легенях виявили різні штами коронавірусу.

На думку фахівців, присутність SARS-CoV-2 у верхніх дихальних шляхах сприяє непомітній передачі інфекції від хворих із легкою формою здоровим.

"COVID-19 може проявлятися як легке захворювання верхніх дихальних шляхів. Активна реплікація вірусу у верхніх дихальних шляхах надає потенційну можливість стримування COVID-19 у перспективі", – резюмували у статті.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше лікарі показали на прикладі одного з пацієнтів, що коронавірус робить із легенями людини.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки