Названо симтоми Омікрону, які проявляються на шкірі, губах та нігтях

Названо симтоми Омікрону, які проявляються на шкірі, губах та нігтях

Новий штам коронавірусу Омікрон зазвичай проявляє симптоми, що відрізняються від традиційних ознак COVID-19. Експерти виявили, що одні із симптомів у разі Омікрону проявляються на шкірі, губах та нігтях.

Американський центр з контролю та профілактики захворювань (CDC) заявив, що люди з Омікроном повідомляють про широкий спектр симптомів крім високої температури, кашлю та втрати відчуття смаку або запаху. Як пише Мirror, CDC охарактеризував ці симптоми як "запобіжні знаки", за яких необхідно негайно звернутися по медичну допомогу.

У CDC попередили, що занепокоєння може викликати бліда, сіра або синя шкіра губ або нігтьового ложа, залежно від відтінку шкіри, оскільки це може вказувати на низький рівень кисню в крові.

Відео дня

Екстрені ознаки Омікрону також включають утруднене дихання, постійний біль або тиск у грудях, сплутаність свідомості та нездатність прокинутися або спати.

Згідно з дослідженням додатка для відстеження симптомів ZOE, п'ять найбільш поширених симптомів Омікрону включають:

  • першіння у горлі;

  • нежить;

  • чхання;

  • слабкі м'язові болі;

  • втому.

Інші ознаки цього варіанта включають закладеність носа, нічну пітливість, висипання на шкірі і навіть біль в очах у деяких пацієнтів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у столиці Франції Парижі через новий спалах захворювань на COVID-19, викликаний штамом Омікрон, знову стане обов'язковим носіння захисних масок на вулицях. За недотримання правила загрожує штраф 135 євро.

Команда OBOZREVATEL звертається із закликом до українців: вакцинуйтеся – це реальний спосіб зберегти своє життя і здоров’я. На тлі наближення потужної хвилі штаму Омікрон, який зараз лютує в країнах Європи, варто серйозно подумати про здоров’я своє і своїх родин – зробити щеплення від коронавірусу, а ті, хто пройшов повний курс – отримати бустерну дозу проти COVID-19. Ситуація із захворюваністю в європейських країнах показала, що щеплені проти коронавірусу легше переносять новий штам: вакцинація дійсно працює! Захистіть себе і свої родини, щоб Україна змогла витримати натиск хвороби, сплеск якої вчені і медики прогнозують вже зовсім скоро!

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки