Названий фрукт, що уповільнює старіння

Названий фрукт, що уповільнює старіння

Фрукт архат, який росте переважно в Китаї і Таїланді, здатний сповільнювати процеси старіння в організмі.

До такого висновку дійшли китайські вчені в дослідженні, результати якого опублікував The American Journal of Chinese Medicine.

Фахівці майже рік годували архатом лабораторних мишей і спостерігали за станом їхнього здоров'я. Через 10 місяців після початку дослідження вони відзначили, що старіння тварин сповільнилося.

Архат уповільнює старіння
Відео дня

З'ясувалося, що цей фрукт активує функції гемопоетичних стовбурових клітин (ГСК) в червоному кістковому мозку, які сприяють виникненню і регенерації клітин крові.

Отже, за словами вчених, фрукт може продовжити життя людини за рахунок поліпшення функції стовбурових клітин і подальшого омолодження крові.

Названий фрукт, що уповільнює старіння

Архат – це багаторічна трав'яниста ліана сімейства гарбузових, яка походить з Південного Китаю і Північного Таїланду. За смаком архат нагадує диню, його плоди відрізняються високим вмістом у них антиоксидантів могрозидів.

Названий фрукт, що уповільнює старіння

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше були названі продукти, які прискорюють процеси старіння.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки