МоваЯзык

/ Новини здоров'я

'' Нелюди, а не лікарі! '' У Херсоні розгорівся скандал через смерть жінки

У Херсоні в обласній лікарні від інсульту померла жінка. В її смерті звинувачують лікаря, яка відмовилася прийти на допомогу.

"Прикро і боляче, що не врятували, але ж могли, але нам лікар Валентина Львівна (неврологічне відділення обласної лікарні) не тільки не допомогла, а просто нашкодила", - написала в Facebook сестра загиблої Людмила Абсава.

Жінка засумнівалася в тому, що "нормальний фахівець", ще й з досвідом не може визначити інсульт.

"Вона фактично нас вигнала: "місць немає", "у неї не інсульт", "це терапевтична хвора" і взагалі "потрібно заздалегідь домовитися". Єдине, що вона змогла, так це виписати купу ліків на кругленьку суму, та ще наказала, що її почерк розуміють тільки в аптеці на першому поверсі", - додала Людмила.

За її словами, в результаті цих розмов було втрачено час, а для "хворого з інсультом це страшне".

"І це страшне сталося - у мене немає сестри, у чоловіка - дружини, у дітей - матері, у матері - дочки. Може я не зовсім коректно поступаю, викладаючи фото цього "лікаря", але вибачте, наболіло!" - зазначила сестра загиблої.

Користувачі висловили свої співчуття Людмилі і вибухнули гнівними коментарями на адресу лікаря.

"Правильно, всіх таких горе-рятувальників потрібно викладати в мережу і не тільки в чорному списку, а й на інших громадських сайтах! Таких гнид, які живуть за податки народу, потрібно тримати під прицілом, щоб іншим було уроком! Нелюди, а не лікарі!" - зазначив Олександр Січко.

"Прийміть співчуття", "Медики зараз стали небезпечніше самих хвороб! Так і хочеться крикнути - люди, остерігайтеся медиків!", "Мерзота! І це зветься лікарем?!", "Ви дуже правильно зробили, що виставили цього лікаря!" - прокоментували користувачі.

При цьому не всі користувачі погодилися зі звинуваченнями на адресу лікаря.

"Люди! Заспокойтеся, як не соромно говорити такі слова про людину! Є компетентні органи, які вирішують, хто має рацію, хто винен. Приділяйте увагу своїм близьким, робіть все вчасно, а не в той момент, коли рішення проблеми носить радикальний характер! Ви не знаєте, як влаштована робота лікаря, не знаєте! у вас в голові одне - лікарі - хабарники, недоумки! Майте совість і повагу!" - звернувся із закликом Микола Ковшар.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше українська телеведуча стала свідком неприємної ситуації в одній з приватних клінік Києва, під час якої маленькій дівчинці завдали психологічну травму через неправильний підход медиків і батьків до процесу вакцинації.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

9
Коментарі
40
0
Смішно
0
Цікаво
47
Сумно
5
Треш

Блоги медицини