Замість таблетки: названий цікавий спосіб, як позбутися від болю в попереку

24,0 т.
Замість таблетки: названий цікавий спосіб, як позбутися від болю в попереку

Американські вчені з'ясували, що йога знімає біль у попереку так само ефективно, як фізіотерапія і знеболюючі таблетки.

Про це повідомляє видання Daily Mail.

Протягом багатьох років для полегшення болю в попереку, багато людей використовують болезаспокійливі засоби, але їх ефект діє лише деякий час. Тепер дослідники виявили, що йога може бути корисним інструментом для людей, які намагаються полегшити свій біль.

Експерти Бостонського медичного центру провели дослідження, в якому взяли участь 320 осіб із болем у попереку. Їм були призначені тижневі заняття йогою. Після 12 тижнів занять програма була зупинена, але пацієнтів попросили продовжити займатися йогою вдома.

Відео дня

Через рік після початку проекту дослідники оцінили, чи покращився стан пацієнтів.

У результаті з'ясувалося, що йога так само хороша, як фізіотерапія для полегшення болю і дозволяє людям відновити нормальне активне життя.

"Ми виявили, що йога ефективна, як фізична терапія для зниження інтенсивності болю і поліпшення фізичних функцій людей. Пацієнти, які виконують йогу в дослідженні, повідомили, що їх інтенсивність болю знизилася, і вони змогли бути більш фізично активними. Багатьом пацієнтам вдалося зменшити або припинити знеболення", - прокоментував дослідження доктор Роберт Сопа.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", названий вид спорту, який допоможе відновитися після інсульту.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки