Чи не захворіти на деменцію: 7 кроків для здорового мозку

25,1 т.
Чи не захворіти на деменцію: 7 кроків для здорового мозку

Програма "7 простих правил життя" закликає людей контролювати їх кров'яний тиск, рівень холестерину і цукру в крові, стати фізично активними.

Як повідомляє EXPRESS, в цей план також входить здорове харчування, підтримка нормальної ваги і відмова від куріння. План, складений групою провідних неврологів і кардіологів, приходить до висновку, що ведення здорового способу життя приносить користь нашому мозку точно так же, як і іншим органам тіла.

Дотримання плану зменшить ризик зниження когнітивних здібностей, що в свою чергу, тягне за собою різке старіння всього організму.

Відео дня

Судинний невролог доктор Філіп Горелик, голова групи дослідження, сказав: "З часом артерії, що несуть кров до мозку можуть звужуватися або пошкоджено, що може призвести до недоумства. Гарна новина полягає в тому, що ми в змозі управляти факторами ризику на ранніх стадіях і впливати на довгострокове здоров'я нашого мозку ".

Дослідження переконливо демонструють одні й ті ж фактори ризику, які викликають атеросклероз, когнітивні розлади і хвороба Альцгеймера.

Читайте: Жінки в небезпеці: вчені визначили критичний вік для настання Альцгеймера

Слідуючи програмі, ми можемо не тільки запобігти серцевому нападу або інсульт, ми можемо також в змозі запобігти когнітивні порушення.

Здоровий мозок - це той, який може звернути увагу, отримувати і розпізнавати інформацію від наших почуттів, вчитися і запам'ятовувати, спілкуватися, вирішувати проблеми і приймати рішення, підтримувати мобільність і регулювати емоції.

Когнітивні порушення можуть вплинути на будь-яку або на все з цих функцій. Важливість превентивних заходів в тому, що атеросклероз може початися навіть в дитинстві.

Високий кров'яний тиск, від якого страждають один з чотирьох дорослих британців, пошкоджують судини, які постачають киснем і живильними речовинами серце і головний мозок.

Пошкодження може призвести до накопичення жирових відкладень, а також поганий згортання крові. Це звужує судини і може викликати інсульт або "міні-інсульти". В результаті розвивається судинна деменція.

Раніше експерти вважали, що проблеми з мисленням, викликані хворобою Альцгеймера були повністю відокремлені від інсульту.

Однак, останні дослідження виявили стійкі однакові фактори для розвитку інсульту і хвороби Альцгеймера.

Програма в сім кроків допоможе не тільки підтримувати хорошу фізичну форму, а й запобігти негативному впливу на мозок і серцево-судинну систему.

Як кажуть самі вчені - ніколи не буває занадто пізно, щоб почати вести здоровий спосіб життя.

Як повідомляв раніше "Обозреватель", британські вчені придумали спосіб запобігти хворобі Альцгеймера.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки