Інсульт у молодих: лікарі назвали небезпечні звички

32,6 т.
Інсульт у молодих: лікарі назвали небезпечні звички

Медики виявили, що серед молодих людей, які зіткнулися з інсультом у юному віці, більшість зловживають алкоголем і сигаретами.

Як повідомляє Newsyou, дослідження, проведене ще в 2007 році, показало, що майже 5 відсотків людей, які перенесли інсульт у тому році, були у віці від 18 до 44 років.

Цілком можливо, що з того часу інсульт ще більше "помолодшав". У цьому дослідженні лікарі з Університетів Цинциннаті і Кентуккі зосередилися на пацієнтах, які перенесли інсульт у віці до 55 років.

Вони розглянули медичні карти, зокрема, аналізи крові і сечі, результати випробувань та інші документи 1200 пацієнтів, які перенесли інсульт.

Відео дня

Більше половини молодих людей, які перенесли інсульт, були курцями, тоді як один із п'яти вживав наркотики.

13 відсотків вживали наркотики або алкоголь протягом 24 годин напередодні інсульту.

І це з урахуванням того, що не у всіх пацієнтів вимірювався рівень алкоголю або заборонених речовин у крові при надходженні в лікарню і напевно не всі з них зізналися, що вживали напередодні.

"Рівень зловживання наркотиками, зокрема, наркоманії, майже напевно занижений, тому що токсикологічні аналізи були зроблені не всім пацієнтам", - заявив професор неврології в Школи Медицини Мерілендського університету Стівен Кіттнер.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", лікар-невролог з Університету Ессен у Німеччині Крістофер Дінер представив свій огляд найбільш важливих подій у неврології, які відбулися в 2017 році.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки