Шість найбільш смертоносних видів раку: лікарі назвали тривалість життя

39,2 т.
Шість найбільш смертоносних видів раку: лікарі назвали тривалість життя

Рак підшлункової, печінки, легенів, стравоходу, горла і шлунка є найбільш смертоносними формами раку. 

Як повідомляє Express.co.uk, люди з цими видами раку виживають у п'ять разів рідше в порівнянні з пацієнтами, які захворіли іншими формами. 

За словами експертів, найбільш смертоносним є рак підшлункової залози, оскільки він дуже швидко зростає. За інформацією британського управління національної статистики, люди можуть прожити п'ять років після діагнозу "рак", якщо мова йде про рак шкіри, щитовидної залози, грудей, рак шийки матки, нирок, прямої кишки, а також колоректальний і рак товстої кишки. 

Відео дня

Люди з цими видами раку мають 64% шансів на виживання, тоді як люди з найбільш агресивними формами - лише 14%.

Найнижча оцінка, так званого "п'ятирічного виживання" з діагнозом рак підшлункової залози була у чоловіків - 5,2% і 6,2% у жінок. Тоді як найвища була при раку яєчок у чоловіків - 96,8% і 92,6% при меланомі шкіри у жінок. 

У цілому, 5-річне виживання було вище у жінок, ніж чоловіків, - за винятком раку сечового міхура, який має різницю у 9,1% між чоловіками - 57,1% і жінками - 48%.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", японська фармацевтична компанія Astellas Pharma Inc., яка входить в 20-ку провідних фармацевтичних компаній на планеті, оголосила про Співробітництво з Кіотським університетом.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки