Рак мозку у Маккейна: лікар розповів про шанси на порятунок

сенатор Маккейн

Якщо у американського сенатора від штату Арізона Джона Маккейна виявлена не запущена форма раку мозку, то шанси на одужання є.

Про це в коментарі "Обозревателю" сказав лікар Віктор Литвиненко.

"Все залежить від стадії цієї пухлини і її точної верифікації. У випадку з цією хворобою буває гліобластома і гліосаркома. При останній прогноз - поганий, але, повторюся, все залежить від стадії і віддалених метастазів. Якщо вони є, то можливо тільки паліативне лікування. Це означає, що він помре, поживши від одного до п'ятнадцяти місяців після проведеного лікування. Якщо не лікувати - від одного до трьох місяців. Це якщо у Маккейна гліосакрома", - пояснив лікар.

Відео дня

За словами Литвиненка, якщо ж у сенатора виявили гігантоклітинну гліобластому, то шанси на одужання вище. "Але ми не знаємо стадію. Хоча якщо процес запущений, то прогноз поганий завжди при будь-якому типу рака", - додав фахівець.

Нагадаємо, що Маккейн - традиційний критик російського президента Володимира Путіна і прихильник жорстких заходів впливу на Кремль.

Як повідомляв "Обозреватель", у Маккейна діагностували агресивну форму пухлини мозку.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки