Чому ми старіємо і звідки рак: вчені зробили сенсаційне відкриття

48,3 т.
Чому ми старіємо і звідки рак: вчені зробили сенсаційне відкриття

Вчені виявили процес, що викликає процеси старіння в організмі, а також розвиток раку.

Так, у Медичному коледжі імені Альберта Ейнштейна з'ясували, що з віком кількість мутацій у соматичних клітинах збільшується. Вчені припускають, що це і є головний процес, який запускає старіння, повідомляє MedicalXpress.

Біологи досліджували мутації в геномі В-лімфоцитів людей віком до 106 років.

Зроблено сенсаційне відкриття про рак і старіння
Відео дня

Виявилося, що новонароджені мають близько 463,4 мутацій, тоді як у людей 97-106 років їх кількість досягла 3127. Також дослідники простежили поступове збільшення кількості мутацій. Їх кількість у людей віком 27-30 років становить у середньому 1181,9, а 52-75 років, – 2101,7.

Також вчені помітили, що деякі ділянки геному більш схильні до появи мутацій, а деякі з них схожі на ті, що виникають у ракових пухлинах.

Як повідомляв OBOZREVATEL, східні регіони України сьогодні є лідерами за кількістю хворих на рак. Проблема полягає у критичному занепаді екології.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки