Лікування раку: стало відомо про революційний досягненні

16,3 т.
Як вбити безсмертні ракові клітини

Американським молекулярним біологам вперше вдалося змусити імунітет повністю знищити рак грудей.

Вони успішно "перепрограмували" імунні клітини, які викорінили пухлину і всі її метастази з грудей жінки, яка після лікування прожила вже майже два роки, йдеться в статті Nature Medicine.

"Ми стоїмо на порозі нової великої революції в боротьбі з раком - тепер у нас є можливість націлювати імунну систему на боротьбу з безліччю різних мутацій", - заявив канадський онколог Лазло Радванія.

"Скоро у медиків з'явиться можливість боротися з тими видами раку, які раніше вважалися невиліковними через те, що вони можуть легко накопичувати нові мутації", - додав він.

Відео дня

Суть імунотерапії полягає в тому, що вона намагається "налаштувати" імунітет людини на ракові клітини з використанням різних антитіл і живих мікробів.

Є кілька видів імунотерапії, які успішно пройшли клінічні випробування. Велика частина з них являє собою синтетичні антитіла, які чіпляються за ракові клітини і роблять їх "видимими" для імунної системи.

Раніше MEDOBOZ повідомляв, що вчені знайшли кардинально новий спосіб лікування раку без хіміотерапії.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки