"Моя історія раку": як чоловік, який вижив, надихає хворих боротися зі смертю

'Моя історія раку': як чоловік, який вижив, надихає хворих боротися зі смертю

Майкл Вельтрі на сьогоднішній день є професійним доповідачем, автором, підприємцем і фахівцем з підготовки морських піхотинців США. Але найбільше в своїх виступах йому подобається розповідати про жахливий досвід, який йому довелося пережити.

Доносячи свою історію раку, він намагається допомогти зневіреним людям у їхньому професійному та особистому житті.

"МедОбоз" продовжує серію надихаючих історій про те, як люди змогли впоратися зі смертельною недугою.

"Перш, ніж я захворів на рак, я крутився, як білка в колесі. Я був настільки зайнятий роботою, що не усвідомлював, наскільки відчайдушно я потребую у деякому особистому просторі, щоб бути в змозі контролювати своє особисте і професійне життя", - каже чоловік .

Відео дня
"Моя історія раку": як чоловік, який вижив, надихає хворих боротися зі смертю

"Мені потрібна була смертельна хвороба, щоб я зменшив оберти, зупинився і отримав ясність, необхідну мені для того, щоб зрозуміти: чого ж я насправді хочу від життя. На своїх лекціях я говорю: вам не потрібно пройти через те ж саме, щоб зрозуміти це", - ділиться він.

Одного разу Вельтрі помітив на одному зі своїх яєчок невелику шишку. Перевіривши її, виявилося, що у нього рак. Через кілька місяців після видалення хворого яєчка, у чоловіка виявили, що рак поширився у його легені. Лікування включало виснажливі курси хіміотерапії з подальшою легеневою хірургією. Його відновлення було тривалим і болючим. Але, за словами пацієнта, це також стало і ключем до його пробудження.

"У ці жахливі дні, я зрозумів, що хочу одружитися і завести сім'ю. І що мені не потрібно лише працювати. Мій успіх створив мені пастку і зробив мене нещасним", - розповідає він.

"Моя історія раку": як чоловік, який вижив, надихає хворих боротися зі смертю

Після того, як до нього прийшло це усвідомлення, чоловік одружився і виховує 2-річну дочку. "З чим би я не стикався у своєму житті зараз - це не рак. Якщо я зміг пережити це, значить почати новий бізнес - це як з'їсти шматочок торта. Одружитися і мати дітей - це торт", - говорить він.

На сьогоднішній день чоловік допомагає хворим людям. "Ви не можете зрозуміти, якщо ви не пройшли через це. Ось чому я люблю допомагати хворим на рак", - ділиться чоловік.

"Я дуже оптимістична людина. Якщо мій стакан на 99% порожній, я дивлюся на нього, як ніби він заповнений на 1%", - додає він.

Чоловік вважає себе повністю здоровим. Він все ще відвідує свого онколога раз на рік, тому що той дає йому "душевний спокій".

Крім свого консалтингового бізнесу, Вельтрі написав книгу. Він використовує силу історій, щоб спонукати аудиторію вжити заходів для поліпшення свого життя.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", смертоносна хвороба рак є генетичним порушенням, яке виникне у всіх людей в разі довголіття.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки