Названий спосіб боротьби з особливо небезпечним раком

11,9 т.
Названий спосіб боротьби з особливо небезпечним раком

Канадським вченим вдалося встановити ключового "гравця" у розвитку метастазів при раку грудей і, відповідно, впливати на перебіг хвороби.

Так, дослідники з'ясували, що ключову роль у формуванні метастазів при раку грудей відіграє білок AXL, передає MedicalXpress. Блокування цього з'єднання може попередити розвиток невиліковних вторинних пухлин.

При деяких типах раку молочної залози відзначається висока активність ферменту HER2, що сприяє формуванню агресивних пухлин. Захворювання стає важковиліковним при утворенні метастазів - вторинних спалахів, які розвиваються в інших тканинах і органах з злоякісних клітин, що потрапили в кров. Вони є причиною 90% всіх випадків смерті від цього захворювання.

Відео дня

Вчені встановили, що високий рівень білка AXL в клітинах HER2-позитивного раку збільшує ймовірність їх від'єднання від первинної пухлини і метастазування. Зменшення активності з'єднання підвищує виживаність пацієнтів. За словами медиків, препарати, націлені на AXL, допоможуть запобігти поширенню ракових клітин в організмі і зменшити ризик утворення нових онкоспалахів.

Раніше "МедОбоз" розповідав, який популярний в Україні препарат провокує рак.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки