Названо перші помітні ознаки раку

36,1 т.
Названо перші помітні ознаки раку

Темні пігментні плями під грудьми, а також в області пахв, чорний акантоз і свербіж можуть свідчити про початок онкологічного процесу в організмі.

Про це заявив лікар Олександр М'ясников, передає "Російська газета". Крім того, початок хвороби можна визначити по пальцях рук.

Іноді на рак може вказувати посиніння або деформація нігтя. Темні пігментні плями можуть вказувати на рак шлунка, а надлишковий ріст волосся на обличчі у жінки – на рак яєчників. Розростання папілом на тілі свідчить про наявність вірусів, що мають відношення до онкології в області шийки матки.

Відео дня
Названо перші помітні ознаки раку

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Британії жінка незвичайним чином виявила у сина рак. Вона побачила його на фото.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки