Не куріння і не алкоголь: названі звички, які викликають рак

68,3 т.
Не куріння і не алкоголь: названі звички, які викликають рак

Канадські вчені склали перелік щоденних звичок, які впливають на організм не менш згубно, ніж куріння і зловживання алкоголем.

У нібито простих діях ховається загроза онкологічних захворювань, пише Men's Life .

Захоплюватися м'ясом і сиром. Велика кількість таких продуктів у раціоні в чотири рази збільшує ймовірність виникнення злоякісних пухлин.

Часто готувати на газовій плиті. Під час горіння в повітря виділяються окис вуглецю, двоокис азоту, а також формальдегід. Ці речовини можуть провокувати розвиток онкології.

Працювати і відпочивати сидячи. Коли людина багато часу проводить на стільці, виникає ризик захворіти на рак легенів, простати або молочних залоз. Оптимальним рішенням є коротка розминка щопівгодини.

Відео дня

Мало спати. У тих, хто спить менше 7 годин на добу, онкологію виявляють так само часто, як у курців.

Як повідомляв OBOZREVATEL, учені з'ясували, що препарати проти гіпертонії на основі певних речовин можуть викликати онкологічні захворювання.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки