Подвоює ризик смерті: що загострює рак

29,2 т.
Подвоює ризик смерті: що загострює рак

Лікування онкологічних захворювань гомеопатією, травами та методами альтернативної медицини підвищує ймовірність смерті пацієнта вдвічі.

Як передає Jama Network, до такого висновку прийшли вчені з Єльського університету. За їх словами, хворі на рак люди часто відмовляються від основної терапії і вдаються до народних методів лікування, що істотно погіршує шанси на одужання.

Вчені підрахували, що близько 88% онкохворих використовують додаткові методи лікування.

"Ми стикаємося з нерозумінням ролі додаткових методів лікування. Вони можуть тільки зменшити неприємні симптоми від основного лікування, проте маркетологи представляють їх як ефективну терапію" - зазначив доктор Скайлер Джонсон.

Відео дня

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, які популярні в Україні таблетки лікують рак.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки