Поширена хвороба спровокує масовий рак: учені дали прогноз

32,7 т.
Поширена хвороба спровокує масовий рак: учені дали прогноз

До 2043 року ожиріння займе перше місце у списку найпоширеніших причин розвитку ракових захворювань серед жінок.

До такого висновку прийшли британські вчені, пише The Independent. Зазначається, що зараз причиною розвитку раку у 12% жінок-пацієнтів є куріння. А ось зайва вага і ожиріння призводять до розвитку онкозахворювань у 7% жінок.

Однак, за даними британської компанії Cancer Research UK, кількість курців знижується, а ось кількість людей, які страждають ожирінням, зростає. Тому за 25 років ситуація кардинально зміниться.

Відео дня

Так, прогнозується, що вже у 2035 році у 10% людей у світі причиною розвитку раку буде куріння, а ось зайва вага і ожиріння викликатиме рак у 9% людей.

Для чоловіків же нічого суттєво не зміниться — куріння продовжить бути головною причиною раку.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше було складено перелік найнебезпечніших продуктів, які провокують рак.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки