П'ять симптомів раку кишечника, які повинен знати кожен

96,6 т.
П'ять симптомів раку кишечника, які повинен знати кожен

Є кілька симптомів раку кишечника, які в жодному разі не можна ігнорувати, і при їх виявленні відразу ж звертатися до лікаря.

Їх назвала вчителька Дебора Джеймс, у якої було діагностовано рак кишечника четвертої стадії, повідомляє The Sun.

За її словами, вона все життя допомагала дітям формувати своє життя і майбутнє, доносила до них важливість досліджуваних матеріалів.

Опинившись на останній стадії онкології, жінка поринула в справжню невизначеність в питаннях майбутнього, і тому зараз вважає своїм обов'язком донести до людей знання про симптоми, які можуть врятувати їм життя.

Відео дня
Дебора Джеймс

За статистикою, багато людей не діагностують захворювання кишечника вчасно тільки через гидливість та острах говорити про екскременти, однак, необхідно бути пильними в цих питаннях.

Рак кишечника вражає пряму кишку або товсту кишку і сфінктер, розвивається роками, після чого починає поширюватися і іншими частинами тіла.

У рік реєструють понад 41 тисячу випадків захворюваності, при цьому, дев'ять з десяти хворих старші за 50-ти років, однак, з кожним роком все більше людей страждають від цієї хвороби все в більш ранньому віці.

П'ять симптомів раку кишечника, які повинен знати кожен

На ранніх стадіях він виліковний, але має один з найвищих показників смертності через несвоєчасну діагностику.

Одним з найголовніших ознак раку кишечника є наявність крові в калі, - є й інші причини її появи, однак, відразу ж після її виявлення потрібно звернутися до лікаря.

П'ять симптомів раку кишечника, які повинен знати кожен

Ще одним тривожним симптомом можуть бути зміни в графіку роботи кишечника, консистенції випорожнень, які спостерігаються кілька тижнів.

Рак кишечника також часто супроводжується безпідставною втратою ваги, відчуттям свого тіла як роздутого, хворого, відсутністю апетиту.

П'ять симптомів раку кишечника, які повинен знати кожен

Часто симптомом є анемія, нестача в організмі заліза через кровотечу, яка викликає хронічну втому, блідість.

Відчуття наявність якогось кому в травному тракті, болю, теж є серйозною підставою звернутися до лікаря.

П'ять симптомів раку кишечника, які повинен знати кожен

Іншими, менш поширеними симптомами раку кишечника є спазми, здуття живота, запор і неможливість випустити гази, необхідність напружуватися в туалеті.

Нагадаємо, раніше стала відома тривожна статистика і причини поширення раку легенів у некурящих людей.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки