Ризик зростає з кожним сантиметром: розкрито страшні наслідки високого зросту

20,4 т.
Ризик зростає з кожним сантиметром: розкрито страшні наслідки високого зросту

Люди високого зросту мають більший ризик появи деяких видів раку.

До такого висновку прийшли вчені Каліфорнійського університету, повідомляється в прес-релізі на MedicalXpress. Під час роботи була встановлена ймовірність появи 23 типів злоякісних пухлин з урахуванням кількості клітин у людському організмі.

Експерти також проаналізували дані декількох досліджень, у яких вивчався зв'язок між ризиком раку та зростом жителів Норвегії, Кореї, Австрії та Швеції.

Дослідження показало, що 18 типів злоякісних новоутворень, включно з раком шкіри, щитовидної залози, кишечника, матки і грудей, тісно пов'язані з висотою людського тіла.

Відео дня

Загалом у жінок кожні 10 сантиметрів зросту сприяють збільшенню ризику раку на 13 відсотків, у чоловіків - на 11 відсотків.

На думку вчених, така закономірність пов'язана з підвищеною кількістю гормонів росту, що призводять до більшої кількості клітинних поділів та збільшення ризику небажаних мутацій.

Як писав OBOZREVATEL, проблеми зі сном дуже небезпечні для людини. Безсоння може спровокувати різноманітні захворювання, аж до раку.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки