МоваЯзык

/ Онкологія

Скандал в "Охматдиті": ліки крали у хворих на рак дітей

В процесі розслідування гучної справи про розкрадання ліків з "Охматдиту" з'ясувалося, що найбільша недостача медикаментів була в відділенні інтенсивної хіміотерапії.

"Всього недостача ліків на суму понад 8 мільйонів гривень була виявлена в шести відділеннях" Охматдиту ". І найбільша - у відділенні інтенсивної хіміотерапії", - зазначив глава столичної прокуратури №10 Роман Гавриш.

За його словами, одна з підозрюваних у розкраданні медикаментів, завідуюча аптечним складом лікарні, звільнилася із займаної посади і більше не працює в "Охматдиті".

Ще шість фігуранток справи - старші медсестри - поки продовжують працювати на раніше займаних посадах. Оскільки поки ніяких розпоряджень про їх усунення з посад від правоохоронних структур не надходило, а підстав для їх звільнення немає.

Нова ж завідувачка аптечним складом Тетяна Люта стверджує, що взяти що-небудь зі складу безконтрольно неможливо.

"Відділення оформлює замовлення на необхідну кількість ліків у трьох примірниках, які потім завіряються завідувачами, заступником головного лікаря і бухгалтером. І тільки потім старша медсестра відправляється з ними на склад для отримання медикаментів", - зазначила Люта.

Без цих документів отримати ліки не можна. Кожен медикамент дається тільки за призначенням для пацієнта.

Як відзначили в прокуратурі, в ході розслідування були виявлені факти підробки бухгалтерських документів та інші порушення.

Раніше "Обозреватель" розповідав про те, як в "Охматдиті" обкрадали хворих дітей.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
2
0
Смішно
0
Цікаво
3
Сумно
0
Треш

Блоги медицини