''Сови'' чи ''жайворонки'': з'ясувалося, хто найчастіше хворіє на рак

27,8 т.
''Сови'' чи ''жайворонки'': з'ясувалося, хто найчастіше хворіє на рак

"Сови" хворіють на рак молочної залози на 48% частіше, ніж "жайворонки".

До такого висновку прийшли дослідники із Брістольського університету. Для цього вони проаналізували 341 фрагмент ДНК, що відповідає за схильність до способу життя "сови" або "жайворонка", повідомляє "Газета.ру".

Отримані дані співвіднесли до ризику розвитку злоякісних пухлин грудей у ​​понад 400 тисяч людей.

Читайте: Золотий метод! Учені розкрили інноваційний спосіб лікування раку

Причина такої закономірності поки до кінця незрозуміла. За словами медиків, це може бути пов'язано зі стресами, який багато "сов", що працюють зранку, відчувають від частого недосипу.

Відео дня

Крім того, зв'язок між онкологією і способом життя може пояснюватися порушенням внутрішнього годинника організму і їхнім впливом на гормони, імунітет, обмін речовин та інше.

Як повідомляв OBOZREVATEL, учені розкрили небезпеку мобільних телефонів - вони можуть викликати рак серця.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки