Золотий метод! Вчені розкрили інноваційний спосіб лікування раку

63,0 т.
Золотий метод! Вчені розкрили інноваційний спосіб лікування раку

Фахівці з Університету Сарагоси в Іспанії разом із колегами з Університету Едінбурга з'ясували, що в лікуванні раку легенів можна використовувати наночастинки золота. Цей дорогоцінний метал збільшує ефективність ліків, призначених для боротьби зі злоякісними пухлинами.

Як повідомляє "Здоров'я і краса", крихітні фрагменти золота додаються до спеціального хімічного девайсу для збільшення ефективності лікування раку легенів. Результати експериментів показали, що препарати з золотом є більш ефективними у боротьбі з раком.

Хоча їх ще не тестували на людях, є надія, що цей девайс в один чудовий день істотно знизить серйозні побічні ефекти хіміотерапії, допомагаючи точно націлюватися на хворі клітини, не пошкоджуючи здорові тканини.

Відео дня

Дослідники вивчили властивості металу, які дозволяють використовувати його каталітичні здатності в живих організмах без усіляких побічних ефектів.

Вчені розкрили інноваційний спосіб лікування раку

Девайс продемонстрував високу результативність після імплантації у мозок зебрових рибок, а це означає, що його можна застосовувати і в інших живих істотат. Вчені підкреслюють, що виявили раніше невідомі властивості золота, і отримані результати дозволяють припустити, що наночастинки цього металу можна застосовувати для безпечного випуску ліків всередині пухлин.

Як повідомляв OBOZREVATEL, вживання насіння льону зменшує ризик смерті від раку грудей. Так, німецькі вчені виявили, що сполуки — лігнано, які присутні в складі цих зерен, можуть знищувати ракові клітини, "заморожувати" ріст нових клітин і запобігати появі вторинних пухлин.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки