МоваЯзык

/ Онкологія

У молоді зафіксували зростання небезпечного виду раку

Дослідження американських онкологів показало страшну тенденцію – в останні роки неухильно зростає захворюваність на рак товстої кишки виключно серед молодих людей.

Звіт містить дані з 43 країн. На думку авторів, це "глобальний огляд захворюваності на колоректальний рак у осіб у віці від 20 до 49 років".

"Попередні роботи з цього питання стосувалися лише окремих країн або регіонів", – сказав епідеміолог Міхаель Хоффмайстер з Німецького центру дослідження раку.

На першому місці за рівнем захворюваності серед молоді – Південна Корея: щорічно цей діагноз отримують у середньому 12,9 з кожних 100 000 жителів у віці до 50 років. У Німеччині – 7,7, в індійському Ченнаї – 3,5 молодих людей на 100 000 жителів.

Лабораторія

Лабораторія. Джерело: 24 канал

24 канал

При цьому керівник дослідження Ребекка Сігел зазначила, що ризик розвитку раку товстої кишки у молодих людей нижче, ніж у літніх. Наприклад, у Словаччині рівень захворюваності на рак товстої кишки серед дорослих у віці 50 років і старше становить 192,5 випадки на 100 000 жителів. Країна з цими показником опинилася на першому місці. Найменша кількість випадків зафіксовано в Ченнаї – 27,5 на 100 000 жителів.

Згідно з дослідженням, протягом десяти років число випадків колоректального раку у віці до 50 років збільшилася в 19 країнах. Цікаво відзначити, що в дев'яти з цих країн рівень захворюваності у літніх людей залишався постійним або навіть знижувався. В основному це індустріальні країни з порівняно високим доходом, а саме: Австралія, Данія, Німеччина, Великобританія, Канада, Нова Зеландія, Швеція, Словенія та США.

Чому молоді люди все частіше страждають від раку товстої кишки, достеменно поки не відомо. Автори дослідження припускають, що причин може бути кілька. Зокрема, одна з них - надмірне споживання готової продукції і фаст-фуду. Друга причина, імовірно, часте лікування дітей антибіотиками.

Як повідомляв OBOZREVATEL, існує сім ознак, які можуть свідчити про розвиток онкології. Медики рекомендують своєчасно звертати на них увагу.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

0
Коментарі
6
1
Смішно
4
Цікаво
16
Сумно
1
Треш

Блоги медицини