"В них більше антиоксидантів": вчені знайшли спосіб захиститися від раку

19,7 т.
'В них більше антиоксидантів': вчені знайшли спосіб захиститися від раку

Вчені стверджують, що поїдання комах може захистити людей від розвитку раку.

Дослідники з Університету Риму виявили, що у цвіркунах, кониках і шовкопрядах міститься у п'ять разів більше антиоксидантів, ніж в апельсиновому соці. Про це повідомляє Daily Mail.

Також випробування засвідчили, що у шовкопрядах, африканських гусеницях і гігантських цикадах цих сполук було вдвічі більше, ніж в оливковій олії.

За словами фахівців, вітаміни А, С і Е знижують утворення в організмі потенційно небезпечних вільних радикалів. Ці речовини захищають ДНК від ушкодження.

Відео дня
Вчені знайшли спосіб захиститися від раку
Вчені знайшли спосіб захиститися від раку

Відомо, що пошкодження ДНК можуть викликати рак, змушуючи клітини неконтрольовано розмножуватися і утворювати пухлини.

Раніше MedOboz писав, що вчені виявили п'ять рослин, які мають протиракові властивості, особливо ефективними виявилися три види.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки