МоваЯзык

/ Онкологія

Вчені дізналися несподівану причину раку порожнини рота

Китайські вчені з Університету Чжуншань встановили, що забруднене повітря може привести до розвитку небезпечних захворювань, включаючи онкологічні.

За словами дослідників, присутні в повітрі частинки PM2.5 або аерозолі провокують розвиток серйозної хвороби, передає Science Daily.

Щоб з'ясувати, чи можуть забруднювачі повітря грати певну роль у розвитку раку ротової порожнини, дослідники проаналізували національні бази даних із питань раку, здоров'я, страхування і якості повітря.

Також були вивчені матеріали найбільших тайваньських лікарень за останні 10 років. За цей час до лікарів звернулися 1600 осіб із раком порожнини рота. Під час вивчення з'ясувалося, що всі ці пацієнти жили в найбільш забруднених районах.

PM2.5 - повітряний забруднювач, до складу якого входять як тверді мікрочастинки, так і дрібні крапельки рідини. Всі ці частинки і крапельки розміром менше 2,5 мкм знаходяться в повітрі в підвішеному стані. Вони зустрічаються в різних місцях, але саме в місті становлять найбільшу небезпеку. Пов'язано це з тим, що в місті їх набагато більше, а хімічний склад дрібнодисперсного аерозолю значно небезпечніший, ніж на природі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні почали лікувати від раку методом нобелівських світил.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Місце
Тег
0
Коментарі
6
0
Смішно
8
Цікаво
1
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини