Справжній прорив: в Україні почали лікувати від раку методом нобелівських світил

55,4 т.
Справжній прорив: в Україні почали лікувати від раку методом нобелівських світил

В українському Дніпрі до 70 онкохворих лікують за технологією нобелівських лауреатів Джеймса Еллісона та Тасуку Хондзе. Йдеться про імунотерапію.

Уже є перші приклади зцілення, повідомляє ТСН. Так, Олег Бочаров — сімейний лікар із Дніпра, у якого була четверта стадія раку легенів — завдяки цій методиці, все-таки поборов смертельну хворобу.

Що таке імунотерапія, пацієнт дізнався після операції. Тоді пухлину з легенів видалили не всю. Метастази залишилися. Йому запропонували випробувати відкриття нинішніх нобелівських світил на собі.

"Там було все детально розписано. Надається безкоштовне лікування. І я, як пацієнт, зобов'язуюсь обстежитися. Це не складно. Та й безкоштовно", — розповів Олег.

Відео дня

Він зробив 35 курсів імунотерапії.

"Вона безболісна. Я раз у три тижні приїжджав, тут прокапували й усе. Я йшов додому в цей же день. Бачив, що все краще, і краще. Я розумів, що потрібен. Що я потрібен суспільству. Що я можу ще відновитися і щось зробити", — наголошує чоловік.

Зараз він приходить тільки обстеження. Олег Бочаров таки зміг скасувати вирок. За його словами, поступово пройшли усі симптоми хвороби.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Нобелівську премію із медицини і фізіології за 2018 рік присудили Джеймсу Еллісону й Тасуку Хондзе, які провели дослідження у сфері онкологічних захворювань.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки