МоваЯзык

/ Онкологія

Вчені створили молекулу проти раку

Австралійські вчені винайшли молекулу, здатну присипляти ракові клітини.

"Це маленька синтетична молекула, життя наших піддослідних мишей подовжилося учетверо. Є надія, що вона зупинить рецидиви", - розповів один із дослідників у коментарі ТСН.

Пояснюється, що всередині будь-якої клітини є білки, які відповідають за її поділ. У ракових - їхня функція порушена. Тому клітини діляться безконтрольно. А молекула, яку винайшли австралійці, блокує роботу білків. Таким чином, ракові клітини перестають ділитися.

"Поки що працювали з раком крові та печінки. Ми дуже сподіваємося, що ще багато видів раку будуть також реагувати", - зазначив учений.

Пацієнти в Україні пораділи винаходу австралійців. Станіслав Рибальченко із Запоріжжя зважився на протипухлинну вакцину після того, як у нього вирізали одну легеню. Після курсу, який він проходив рік, пацієнт погодився на ще один. Чоловік розповів, що друга легеня збільшилася в розмірах, і дихати йому стало легше.

У Дніпрі в одній із клінік безкоштовно лікують пацієнтів у рамках клінічних досліджень зарубіжних препаратів. Доктор Олег Бочаров погодився на тестування одного з таких препаратів, коли у нього знайшли величезну пухлину. Операцію не можна було робити, тому він пройшов медикаментозний курс лікування. У результаті утворення зменшилося на 70%. Пацієнт впевнений, що в іншому випадку у нього не було можливості вижити.

Тепер австралійці шукають фінансування на подальші розробки, тому що на створення реальних ліків знадобиться ще 4-5 років.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені Кардіфського університету прийшли до висновку, що Аспірин може допомогти в лікуванні деяких видів раку.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

1
Коментарі
0
0
Смішно
4
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини