Продовжує життя: у боротьбі з раком використали ''старий'' препарат

17,4 т.
Продовжує життя: у боротьбі з раком використали ''старий'' препарат

Аспірин може допомогти у лікуванні деяких видів раку.

До такого висновку прийшли вчені Кардіфського університету. У дослідженнях взяли участь у цілому 120 тисяч пацієнтів із раком кишечника, молочної або передміхурової залози, які приймали низькі дози аспірину, і 400 тисяч пацієнтів, які цього не робили, повідомляє "Лента.ру".

Виявилося, що прийом жарознижуючого збільшив виживання пацієнта на 20-30 відсотків.

Що стосується побічних ефектів, то лише у небагатьох хворих спостерігалася серйозна кровотеча в шлунково-кишковому тракті.

Відео дня

За словами вчених, результати є додатковим доказом ефективності знеболюючого для профілактики і лікування злоякісних пухлин.

Як повідомляв OBOZREVATEL, за даними дослідників, до 2043 року ожиріння займе перше місце у списку найпоширеніших причин розвитку ракових захворювань серед жінок.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки