Вчені створили препарат, який блокує розвиток раку

14,7 т.
Вчені створили препарат, який блокує розвиток раку

Вчені з некомерційної лікарні Лос-Анджелеса Cedars-Sinai провели випробування нового препарату Metavert, який бореться із раком підшлункової залози.

Як передає Naked Science, випробування було проведено на мишах і показало, що препарат здатний блокувати ріст і резистентність ракових клітин.

У середньому виживаність збільшилася на 50 відсотків. Metavert також сприяє позитивному ефекту від хімічних препаратів.

"Це неймовірний крок до того, щоб збільшити виживаність серед пацієнтів із раком підшлункової залози. Наступні випробування пройдуть на людях. Якщо результати підтвердяться, то у нас з'являться ліки, які дозволять продовжити життя пацієнтів із аденокарциномою, яка зараз дуже важко піддається лікуванню", — прокоментував автор дослідження Муад Еддеркауі.

Відео дня

Рак підшлункової залози — один із найпоширеніших видів раку, який вражає з однаковою частотою чоловіків і жінок. Зараз він стоїть на 12-му місці в світі серед різновидів раку, які трапляються найчастіше.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше був названий популярний напій проти раку, який здатний вбивати пухлини.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки