Видалили всі метастази! Українські лікарі заявили про прорив у боротьбі з раком 4-ї стадії

197,8 т.
Видалили всі метастази! Українські лікарі заявили про прорив у боротьбі з раком 4-ї стадії

У Дніпрі в обласній лікарні ім. Мечникова провели першу в Україні операцію, яка дала шанси на повне одужання хворому на рак щитовидної залози на 4-ій стадії.

У пацієнта була пухлина в 3 сантиметри з інвазією в преиреоїдні м'язи і велика кількість метастаз довжиною від 3 до 6 сантиметрів, повідомили на сторінці Ендокринної хірургії лікарні Мечникова в Facebook (фото 18+).

"Пацієнт благополучно одужує, можна стверджувати про максимально можливий радикалізм проведеної операції, про тотальне видалення макроскопічно видимих метастаз раку, а за йодочутливості пухлини та дуже хорошому прогнозі – повне одужання цього пацієнта", – пояснили медики.

Відео дня

Читайте: Кому простіше перемогти рак: вчені зробили сенсаційну заяву

В Україні провели унікальну онкологічну операцію

Для видалення метастаз лікарям довелося розрізати не тільки горло, а й грудну клітину, пише газета "Експрес".

"Раніше в Україні метастази не видаляли з середостіння (частина грудей, де знаходиться серце і аорта. – Ред.) хірургічним способом. Їх доводилося залишати, що погіршувало ефективність лікування", – розповів хірург, який проводив операцію, Ілля Дейнеко.

Він підкреслив, що медики вирішили ризикнути і одночасно з шиєю видалити метастази і в грудях.

В Україні провели унікальну онкологічну операцію
В Україні провели унікальну онкологічну операцію

Під час операції хірурги застосували ноу-хау – верхню часткову стернотомію, за якої значно менший розріз і менше травмування шкіри і органів дозволяє повністю видалити метастази.

У коментарях до посту лікарні Мечникова в Facebook написали вдячний пацієнт і його родичі.

"Спасибі всім, хто взяв участь у моєму подальшому житті і долі", – написав Володимир Голіков.

"Ілля Вячеславович (Дейнеко. – Ред.), якби не ви, ця операція не відбулася, спасибі за ваш професіоналізм і людяність", – подякувала родичка врятованого пацієнта.

Ілля Дейнеко
Видалили всі метастази! Українські лікарі заявили про прорив у боротьбі з раком 4-ї стадії

Як писав OBOZREVATEL, у березні українці видалили доброякісну пухлину розміром з гандбольний м'яч, всередині якої виявили клаптики волосся і зуби.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки