МоваЯзык

/ Онкологія

Кому простіше перемогти рак: вчені зробили сенсаційну заяву

Лікування онкології у забезпечених людей протікає набагато краще, ніж у хворих з низьким рівнем достатку.

Причому це абсолютно не пов'язано з рівнем професіоналізму лікарів або ж якістю проведеного лікування. До такого висновку прийшли вчені, передає La Repubblica.

Як показало дослідження, при однаковій хіміотерапії пухлини у заможних заліковуються ефективніше, ніж у бідних. Одне й те саме протиракове лікування, що проводиться в одному і тому ж місці і тими ж лікарями і медсестрами, дає кращі результати.

"Вони роблять одні й ті ж ін'єкції, вони приймають однакові, але у них різні шанси на одужання: вони ростуть із зростанням доходів", — з подивом констатували вчені.

На їхню думку, одного лише операційного втручання і хіміотерапії мало. Після цих процедур необхідний комфорт, дієта, чистота і спокій в будинку. У заможних шанси на одужання більше, адже вони можуть з комфортом діставатися до місця проведення лікування, мають можливість найняти фізіотерапевта і медсестру.

Також у забезпечених є можливість дотримуватися постійно прописаної дієти, приймати харчові добавки, ферменти і вітаміни. Ці фактори виявилися життєво важливими в питанні подолання онкології і, на жаль, знизили шанси малозабезпечених людей на зцілення від раку.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

5
Коментарі
72
9
Смішно
40
Цікаво
109
Сумно
14
Треш

Блоги медицини