Викликають рак: названо найнебезпечніші продукти харчування

39,9 т.
Викликають рак: названо найнебезпечніші продукти харчування

Смажена на рослинній олії їжа може сприяти виникненню ракових захворювань. Це обумовлено тим, що такі продукти викликають поширення токсинів у крові.

До такого висновку дійшли вчені з Массачусетського університету в США, пише Eurek Alert. До проблем зі здоров'ям може привести будь-яка смажена їжа, наприклад, котлети, пиріжки та біляші.

Повністю відмовитися від цих страв потрібно людям, у яких уже є проблеми зі шлунком або кишечником.

"Така їжа, яка присутня в раціоні людей із запальними захворюваннями кишечника або раком товстої кишки, збільшує ймовірність, що захворювання стане агресивнішим", – пояснив один з авторів дослідження, професор Чжан Годун.

Відео дня
смажена їжа

Як писав OBOZREVATEL, у Британії дві собаки допомогли діагностувати онкологічні захворювання у своїх власниць. Розпізнати їх тваринам вдалося за допомогою запаху.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки