МоваЯзык

/ Онкологія

Вмираючий від раку хлопець дав життєво важливі поради

Користувач Reddit із ніком Mylasttie розповів, що нещодавно у нього виявили останню стадію раку.

Близькість до смерті змусила хлопця по-іншому подивитися на повсякденні речі, пише Bored Panda.

За його словами, цей діагноз став для нього справжнім ударом. У 24 роки Reddit уже почав планувати власні похорони і навіть вибрав останню краватку.

Ілюстрація

Ілюстрація. Джерело: Pixabay

Pixabay

Так, він опублікував кілька життєво важливих тез:

"Не витрачайте свій час на роботу, яка вам не подобається, ви навряд чи досягнете в ній успіху. Терпіння і захопленість приходять, тільки коли ви займаєтеся улюбленою справою".

"Нерозумно боятися чужої думки. Цей страх буде рости все більше і більше, поки від вас не залишиться порожня оболонка. Хтось вважатиме вас ідіотом, а хтось легендою".

"Будьте господарями свого життя. Візьміть відповідальність за усе, що з вами відбувається: відкиньте шкідливі звички, займіться спортом, не прокрастинуйте. Адже краще шкодувати про те, що зробили, ніж про те, що могли зробити".

"Цінуйте тих, хто поруч із вами вони дані вам не за замовчуванням. Ваші друзі і родичі завжди будуть для вас нескінченним джерелом любові і підтримки, будьте вдячні за це".

Хлопець зазначив, що він не шкодує, що його шлях скоро закінчиться. Але йому прикро, що якогось значення набула лише частина його життя — фінальна. А ще він засмучений, що не побачить багато нових і крутих речей. Але він сподівається, що люди будуть пам'ятати про його поради і зможуть прожити більш насичене і щасливе життя.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

0
Коментарі
0
3
Смішно
9
Цікаво
76
Сумно
2
Треш

Блоги медицини