Життя після раку: що робити тим, хто вижив і тим, хто забезпечує догляд

10,0 т.
Життя після раку: що робити тим, хто вижив і тим, хто забезпечує догляд

"Ті пацієнти, що вижили після раку, потребують більшої підтримки і догляду, враховуючи їх індивідуальні потреби", - говорять дослідники з Американського онкологічного товариства (ACS). ACS звертається до професійних асоціацій охорони здоров'я, груп захисту інтересів і національних лідерів із закликом працювати разом для реалізації цих поліпшень.

Сучасні методи обстеження, рання діагностика і нові способи лікування дають можливість більшій кількості онкологічних хворих прожити довше після того, як вони дізнаються, що у них рак. Віце-президент з питань виживання в АCS Кетрін М. Альфано (доктор наук) заявила про необхідність в наданні скоординованої, комплексної та персоналізованої допомоги як пацієнтам, які вижили від раку, так і особам, які забезпечують догляд.

Відео дня
Життя після раку: що робити тим, хто вижив і тим, хто забезпечує догляд

Було названо 3 основних способи поліпшення догляду за хворими, які пережили рак, і їх доглядачами:

• Регулярно оцінювати потреби як тих, що вижили, так і осіб, які здійснюють догляд, і їх здатність функціонувати і в повній мірі брати участь в своєму житті та роботі;

• Заохочувати індивідуальний догляд і підтримку, яка починається під час діагностики як для тих, хто вижив, так і для доглядачів (наприклад, в громадських місцях або вдома);

• Віддавати перевагу новим способам надання допомоги і відійти від допомоги, яка не допомагає (непотрібні аналізи або занадто багато повторних відвідувань).

Ці рекомендації дають уявлення про національний план боротьби з раком в США, також вони опубліковані в CA: A Cancer Journal for Clinicians.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки