Знаходить і вбиває: вчені протестували новий метод боротьби з раком

23,2 т.
Знаходить і вбиває: вчені протестували новий метод боротьби з раком

Вчені використали лазери для ранньої діагностики раку й оцінки можливого рецидиву захворювання.

Технологія Cytophone володіє чутливістю, яка в 1000 разів вища, ніж у сучасних технологій. Результати дослідження з тестування нового пристрою опубліковані в Science Translational Medicine. Про це повідомляється на сайті швейцарської організації The World Economic Forum.

Основною метою пристрою є знаходження і знищення пухлинних клітин до того, як вони метастазують і поширяться організмом.

Розроблений фотоакустичний метод може бути використаний безпосередньо при меланомі, він дозволить виявити навіть невелику кількість ракових клітин, а також знищити їх за допомогою лазерних імпульсів.

Відео дня

Технологія має терапевтичний потенціал, вона неінвазивна і дозволяє вбивати злоякісні клітини в режимі реального часу.

технологія Cytophone

Метастазування –– процес утворення вторинних пухлин шляхом поширення по організму клітин первинної пухлини через кровоносну та лімфатичну систему.

Раніше MedOboz писав, що вчені із Сінгапуру виявили п'ять рослин із Південно-Східної Азії, які мають протиракові властивості.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки